
580 ₴
Щітка для унітазу з серії Friki - елегантний і стильний елемент, який ідеально вписується в сучасний інтер'єр. Ємність виготовлена з високоякісного кераміку темно-синього кольору, прикрашеного унікальним крапчастим візерунком, що надає їй характерний вигляд. Чорна миюча частина поєднується з золотою ручкою, що додає розкішний відтінок будь-якій ванній кімнаті. Міцна конструкція забезпечує довговічність, а мінімалістичний дизайн означає, що щітка для туалету Friki не тільки виконує своє практичне призначення, але й є стильним доповненням, яке доповнить дизайн інтер'єру.
AWD02191920 Дозатор FRIKI
AWD02191921 Склянка FRIKI
AWD02191922 Мильниця FRIKI
AWD02191923 Йоржик FRIKI| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552753 |
| Цвет | Темно-синий |
| Маса брутто | 0,59 кг |
| Маса нетто | 0,59 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 11,50 см х 36,50 см х 11,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,50 см х 36,50 см х 11,50 см |
| Символ | AWD02191923 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоршика | Підлоговий |
| Форма | Круглая |