

537 ₴
Дозатор для мила | Склянка для щіток | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552715 |
| Маса брутто | 0,63 кг |
| Маса нетто | 0,63 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 10,20 см х 37,00 см х 10,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,20 см х 37,00 см х 10,20 см |
| Символ | AWD02191919 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоршика | Підлоговий |
| Форма | Круглая |