



210 ₴
Дозатор для мила з колекції Tusa — елегантний та стильний аксесуар для сучасних інтер'єрів. Виготовлений з високоякісної кераміки в глибокому чорному кольорі, він має декоративні жолоблення, що надають йому унікального характеру та підкреслюють його розкішний дизайн. Підходить для рідкого мила або лосьйонів, поєднуючи функціональність з естетикою.
Дозатор для мила | Склянка для щіток | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552685 |
| Маса брутто | 0,30 кг |
| Маса нетто | 0,30 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 400 мл |
| Розміри продукту | 7,70 см x 17,50 см x 9,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,70 см x 17,50 см x 9,00 см |
| Символ | AWD02191916 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |