



218 ₴
Дозатор для мила з колекції Bonita — елегантний та функціональний аксесуар для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної кераміки в теплому білому кольорі з крапчастою текстурою, він має золотий насос, що додає розкішного вигляду та підкреслює сучасний дизайн серії. Завдяки об'єму 400 мл, дозатор забезпечує тривале використання без необхідності частого поповнення, поєднуючи естетику з практичністю.
Дозатор для мила | Склянка для щіток | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552647 |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,28 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 400 мл |
| Розміри продукту | 8,00 см х 16,80 см х 9,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,00 см х 16,80 см х 9,00 см |
| Символ | AWD02191912 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |