



1 407 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Дюропласт |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 10 - 18,3 см |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553217 |
| Маса брутто | 1,73 кг |
| Маса нетто | 1,51 кг |
| Розміри продукту | 37,50 см х 5,80 см х 44,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 38,00 см х 46,50 см х 4,50 см |
| Символ | AWD02181969 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |