


2 712 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Да |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553194 |
| Маса брутто | 1,66 кг |
| Маса нетто | 1,30 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Розміри продукту | 22,00 см х 71,70 см х 18,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 20,50 см х 60,50 см х 11,70 см |
| Символ | AWD02071967 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |