

1 897 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551503 |
| Цвет | Черный |
| Максимальная загрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,51 кг |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Материал | Алюминий |
| Розміри продукту | 49,50 см х 4,60 см х 12,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 54,00 см х 13,50 см х 5,00 см |
| Символ | AWD02081798 |
| Тип крепежа | скотч 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |