500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552500 |
| Маса брутто | 0,41 кг |
| Маса нетто | 0,31 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 10,20 см х 38,50 см х 10,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,50 см х 39,50 см х 11,50 см |
| Символ | AWD02191898 |
| Тип йоршика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |
| Форма | Круглая |