
725 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация кольцами | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553057 |
| Цвет | Темно-серый |
| Маса брутто | 0,47 кг |
| Маса нетто | 0,41 кг |
| Розміри продукту | 180,00 см х 200,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 26,00 см х 33,00 см х 3,00 см |
| Символ | AWD02101953 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Геометричні візерунки |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |