
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553118 |
| Маса брутто | 0,04 кг |
| Маса нетто | 0,03 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 3,90 см х 5,60 см х 0,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,60 см х 19,50 см х 1,80 см |
| Символ | AWD02101959 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кільця для карнизу |
| Тип упаковки товару | блістер |