


2 487 ₴
Ця хромована підставка для ванної кімнати геометричної форми – це сучасне та функціональне рішення для будь-якої ванної кімнати. Виготовлена з міцної хромованої сталі, вона має квадратні трубки та мінімалістичний дизайн. Її прості геометричні лінії надають сучасного вигляду будь-якому інтер'єру. Підставка поєднує в собі тримач для туалетного паперу та квадратний тримач для туалетної щітки, заощаджуючи місце та зберігаючи порядок. Квадратна основа оснащена пластиковими ніжками для захисту від подряпин, а тримач для туалетної щітки має знімну вставку для легкого очищення. Ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний геометричний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553279 |
| Маса брутто | 1,37 кг |
| Маса нетто | 1,01 кг |
| Материал | Хромированная сталь |
| Розміри продукту | 20,00 см х 66,70 см х 18,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,80 см х 67,50 см х 19,30 см |
| Символ | AWD02071975 |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |