

492 ₴
Дозатор з колекції Diosa — це поєднання елегантного дизайну та функціональності. Виготовлений з кам'яної кераміки, він має глянцеву поверхню з мармуровим візерунком, що надає йому вишуканого вигляду. Оснащений зручною помпою кольору рожевого золота, яка дозує оптимальну кількість мила. Підходить для інтер'єрів у стилі glamour або boho.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550971 |
| Цвет | Розовое золото |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 9,5 см х 18 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см х 19 см х 8 см |
| Символ | AWD02191745 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |
| Емкость | 410 мл |