940 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551701 |
| Цвет | Песочный |
| Маса брутто | 0,40 кг |
| Маса нетто | 0,40 кг |
| Материал | Пластик |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 10,50 см х 17,50 см х 7,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,50 см х 17,50 см х 7,80 см |
| Символ | AWD02191818 |
| Состояние | Новое |