256 ₴
Шклянка серії Isana AWD02191439
Код: AWD02191439
Розмір: 12*8*8 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357915 |
| Цвет | Біло-коричневий |
| Маса брутто | 0,24 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Розміри продукту | 8 см х 12 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,5 см х 12 см х 8,5 см |
| Символ | AWD02191439 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | борозенки |
| Тип | склянка |