336 ₴
Склянка серії Cleo AWD02191435
Код: AWD02191435
Розмір: 9*8*8 см
Матеріал: кераміка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357878 |
| Цвет | Серебро |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Розміри продукту | 9 см х 8 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 10см х 9см х 10см |
| Символ | AWD02191435 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | Склянка |