276 ₴
Шклянка серії Solei AWD02191516
Код: AWD02191516
Розмір: 11,5*7*7 см
Матеріал: АБС
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358684 |
| Цвет | Капучино |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 7 см х 11,5 см х 7 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см х 13 см х 8 см |
| Символ | AWD02191516 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | Склянка |