216 ₴
Склянка серії MONTE AWD02191670
Код: AWD02191670
Розмір:10*8*8см
Матеріал: АВС пластик
Цвел : зелений
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550223 |
| Цвет | Темно-зелёный |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,14 кг |
| Материал | АБС-пластик |
| Розміри продукту | 8 см х 10 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 11 см х 9,5 см |
| Символ | AWD02191670 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | Склянка |