245 ₴
Мильниця з колекції Andora — стильний та практичний аксесуар для вашої ванної кімнати. Виготовлена з приємного на дотик темно-синього пластику (ABS) з декоративними елементами з натурального бамбука, вона оснащена внутрішнім знімним піддоном для стікання води, що забезпечує сухість мила та зручність у догляді. Її сучасний дизайн гармонійно поєднується з іншими елементами серії, створюючи єдиний стильний ансамбль у вашій ванній кімнаті.
Дозатор | Склянка | Мильниця | Туалетна щітка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551855 |
| Цвет | Темно-синий |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 13,30 см х 2,70 см х 10,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см x 3 см x 11 см |
| Символ | AWD02191833 |
| Состояние | Новое |
| Тип | мильниця |