
295 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550759 |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,08 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 11 см х 2,8 см х 11 см |
| Розміри товару в упаковці | 12 см х 4 см х 12 см |
| Символ | AWD02191723 |
| Состояние | Новое |
| Тип | мильниця |