236 ₴
Мильниця серії Zen AWD02191513
Код: AWD02191513
Розмір: 14*10*2,5 см
Матеріал: АБС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358653 |
| Маса брутто | 0,15 кг |
| Маса нетто | 0,1 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 14 см х 2,5 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 15 см х 4 см х 11 см |
| Символ | AWD02191513 |
| Состояние | Новое |
| Тип | мильниця |