239 ₴
Мильниця серії Rea AWD02191315
Код: AWD02191315
Розмір: 11,6*8,7*3см
Матеріал: АБС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356673 |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,14 кг |
| Материал | АС пластик |
| Розміри продукту | 11,6 см х 3 см х 8,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,6 см х 4 см х 9,6 см |
| Символ | AWD02191315 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мильниця |