251 ₴
Мильниця серії Madera AWD02191004
Код: AWD02191004
Розмір: 11*11*2 см
Матеріал: АБС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812353313 |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Розміри продукту | 11 см х 2 см х 11 см |
| Розміри товару в упаковці | 11 см х 2 см х 11 см |
| Символ | AWD02191004 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мильниця |