
249 ₴
Мильниця серії Isana AWD02191440
Код: AWD02191440
Розмір: 12,5*9*3 см
Матеріал: кераміка
Мильниця із серії ISANA. Його корпус виконаний із керамограніту. Нижня коричнева частина має борозенки, завдяки яким її легше тримати, а верхня частина має гладку поверхню та має білий колір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357922 |
| Цвет | Біло-коричневий |
| Маса брутто | 0,18 кг |
| Маса нетто | 0,16 кг |
| Розміри продукту | 12,5 см х 3 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 4 см х 10 см |
| Символ | AWD02191440 |
| Состояние | Новое |