344 ₴
Шланг для душу AWD02221122
Код: AWD02221122
Розмір: 150 см
Матеріал: ПВХ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354655 |
| Маса брутто | 0,2 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Материал | ПВХ |
| Розміри продукту | 150 см |
| Розміри товару в упаковці | 20 см x 2,5 см x 27 см |
| Символ | AWD02221122 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |