



384 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552517 |
| Маса брутто | 0,17 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 23,70 см х 2,00 см х 13,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,50 см х 24,20 см х 14,00 см |
| Символ | AWD02191899 |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Цвет | пляшково-зелений |
| Основные | |
| Состояние | Новое |