6 336 ₴
Код:AWD02331416
Розмір: 64,5*14*7,5 см
Матеріал: сталь, АВС пластик
Тримач для ванної кімнати, що піднімається є практичним і необхідним допоміжним обладнанням, призначеним для людей з обмеженими можливостями, травмованих, людей похилого віку та людей з руховими обмеженнями та проблемами рівноваги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Антирозприскувач | Нет |
| Откидная крышка | Нет |
| Гарантія | 14 днів |
| Дренажные отверстия | Нет |
| ЕАН | 5901812357687 |
| Съемная крышка-сиденье | Нет |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Материал | сталь + пластик |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Наличие спинки | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Размер | 14.00 cм x 7.50 cм x 64.50 cм |
| Розміри продукту | 7,5 см x 64,5 см x 14 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см x 64,5 см x 14 см |
| Символ | AWD02331416 |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | Нет |
| Тип упаковки товару | картон |