53 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Аератор із пластику та хромованого металу. Екологічне та економічне рішення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Вид оборудования | Насадка |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Состояние | Новое |
| Тип резьбы | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550032 |
| Маса брутто | 0,02 кг |
| Маса нетто | 0,01 кг |
| Материал | Пластик |
| Область применения насадки, переходника | Для крану |
| Розміри продукту | 2,5 см х 1,5 см х 2,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7 см х 14 см х 1,5 см |
| Символ | AWD02221651 |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |