381 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Solei AWD02191515
Код: AWD02191515
Розмір: 17,5*7*7 см
Матеріал: АБС
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358677 |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | АБС |
| Вместимость | 250 мл |
| Розміри продукту | 7 см х 17,5 см х 7 см |
| Розміри товару в упаковці | 8 см х 18,5 см х 8 см |
| Символ | AWD02191515 |
| Состояние | Новое |