375 ₴
Дозатор для рідкого мила серії Rea AWD02191313
Код: AWD02191313
Розмір: 15,5*6*6 см
Місткість: 250 мл.< /p>
Матеріал: АБС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356659 |
| Маса брутто | 0,2 кг |
| Маса нетто | 0,16 кг |
| Материал | АС пластик |
| Вместимость | 250 мл |
| Розміри продукту | 6 см х 15,5 см х 6 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,9 см х 16,5 см х 6,9 см |
| Символ | AWD02191313 |
| Состояние | Новое |