388 ₴
Дозатор для рідкого мила серії FRAPPE AWD02191618
Код: AWD02191618
Розмір: 12,5*9*8,5
Матеріал: АВС
>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359704 |
| Маса брутто | 0,26 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 9 см х 12,5 см х 8,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 13,5 см х 9,5 см |
| Символ | AWD02191618 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Нажимний |