



301 ₴
Настінна вішалка кріпиться на самоклеючу стрічку 3М. Він виготовлений зі справжнього бамбука та металу, пофарбованого в чорний колір з матовим покриттям. Вішалка для ванної кімнати з одним гачком. Максимальна вантажопідйомність вішалки до 1 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551152 |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальная нагрузка | 1 кг |
| Маса брутто | 0,07 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | бамбук + фарбована сталь |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 5 см х 5 см х 3,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 11 см х 3,7 см |
| Символ | AWD02091763 |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |
| Способ монтажа | Настенный |