
238 ₴
Маленька і міцна настінна вішалка з нержавіючої сталі. Має два гачки для підвішування рушників або білизни. Дуже класична модель, яка чудово підійде для ванної кімнати, кухні чи коридору. Монтаж здійснюється за допомогою шурупів і дюбелів, що входять в комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 2 |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993727058 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Розміри продукту | 5 см х 4 см х 5,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см х 4 см х 9 см |
| Символ | AWD02210510 |
| Способ установки | Настенный |
| Тип упаковки товару | блістер |