

236 ₴
Популярна самоклеюча вішалка для ванної кімнати з двома гачками. Монтаж здійснюється за допомогою самоклеючої стрічки 3М. Виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір з матовим покриттям. Максимальна вантажопідйомність 1 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип держателя | Крючок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551121 |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальная нагрузка | 1 кг |
| Маса брутто | 0,06 кг |
| Маса нетто | 0,05 кг |
| Материал | фарбована сталь +МДФ |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 4,5 см х 4,5 см х 3 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 11 см х 3 см |
| Символ | AWD02091760 |
| Способ установки | Настенный |
| Тип крепежа | клейка стрічка 3М |
| Тип упаковки товару | блістер |