1 523 ₴
Сидіння для унітазу AWD INTERIOR PALMERA — це елегантне та функціональне рішення для стандартних унітазів. Виготовлене з міцного дюропласту, воно відзначається глянцевою поверхнею та декоративним дизайном — білий колір із принтом тропічної монстери та пальмового листя на чорному тлі. Оснащене системою повільного закриття SOFT CLOSE для зручного і безшумного користування. У комплект входить монтажний набір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Дюропласт |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 10–17 см |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553507 |
| Цвет | білий із принтом тропічної монстери та пальмового листя на чорному тлі |
| Маса брутто | 2,03 кг |
| Маса нетто | 1,75 кг |
| Розміри продукту | 37,50 см х 5,20 см х 47,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 38,50 см x 5,70 см x 47,00 см |
| Символ | AWD02181998 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |