507 ₴
Килимок для душу антиковзкий квадратний сірий AWD02090810
Код: AWD02090810
Розмір: 54*54 см
Матеріал: ПВХ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812350695 |
| Маса брутто | 0,66 кг |
| Маса нетто | 0,65 кг |
| Розміри продукту | 54 см х 0,2 см х 54 см |
| Розміри товару в упаковці | 54 см х 0,2 см х 54 см |
| Символ | AWD02090810 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з малюнком гальки |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |