426 ₴
Шторка для ванної кімнати в сіру смужку AWD02101153
Код:AWD02101153
Розмір: 180*180 см
Матеріал: ПВА
Кільця у комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Комплектация кольцами | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354969 |
| Маса брутто | 0,33 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Материал | етиленвінілацетат |
| Розміри продукту | 180 см х 180 см |
| Розміри товару в упаковці | 25 см х 20 см х 4 см |
| Символ | AWD02101153 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Смужка |
| Тип | Шторка для душу |
| Тип упаковки товару | етикетка + вішалка |