

375 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552128 |
| Маса брутто | 0,48 кг |
| Маса нетто | 0,48 кг |
| Розміри продукту | 52,00 см х 0,50 см х 52,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 52,00 см х 0,50 см х 52,00 см |
| Символ | AWD02091860 |
| Состояние | Новое |