3 542 ₴
Кошик для білизни плетений з кришкою білий AWD02241593
Код AWD02241593
Розмір: 60*45*35 см
Матеріал: лоза
< p>Колір: білий| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359452 |
| Крышка | Да |
| Маса брутто | 2,6 кг |
| Маса нетто | 1,6 кг |
| Розміри продукту | 45 см х 60 см х 35 см |
| Розміри товару в упаковці | 47 см х 61 см х 37 см |
| Символ | AWD02241593 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корзина |