
2 091 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551589 |
| Цвет | Черный матовый |
| Маса брутто | 1,54 кг |
| Маса нетто | 1,28 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + бамбук |
| Розміри продукту | 14,50 см x 73,30 см x 14,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 15,00 см x 74,50 см x 15,00 см |
| Символ | AWD02071806 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | Картон |