1 624 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки чорного кольору AWD02071616
Код: AWD02071616
Розмір: 65.5*17*12.5см
Матеріал: нержавіюча сталь, АВС, РР
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359681 |
| Цвет | Нержавіюча сталь, Чорний |
| Кількість рулонів | 2 |
| Маса брутто | 1,05 кг |
| Маса нетто | 0,9 кг |
| Розміри продукту | 17 см х 65,5 см х 12,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 16,5 см х 33,5 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02071616 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | Картон |