

870 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Тип мусорного ведра | С педалью |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552531 |
| Маса брутто | 0,78 кг |
| Маса нетто | 0,64 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Объем | 3 л мл |
| Розміри продукту | 18,50 см х 25,00 см х 17,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 19,00 см х 25,50 см х 17,80 см |
| Символ | AWD02031901 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |
| Функциональность | повільне падіння |