



513 ₴
Підвісна туалетна щітка з нержавіючої сталі. Монтаж здійснюється за допомогою шурупів і дюбелів, що входять в комплект. До стіни слід прикрутити гачок, на який підвішується контейнер для щіток. Всередині контейнера для щітки є додаткова пластикова вставка, яка дозволяє легко чистити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357977 |
| Маса брутто | 0,4 кг |
| Маса нетто | 0,34 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 10 см х 38 см х 10,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 27,5 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02021445 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Настінний |
| Тип упаковки товару | Картон |