1 311 ₴
Полиця з дроту кутова 3 ярусна 2 крючки AWD02080044
Код: AWD02080044
Розмір: 26,5*26,5*50 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720042 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 1,3 кг |
| Маса нетто | 1 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 27 см х 48,5 см х 26,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 30 см х 50 см х 30 см |
| Символ | AWD02080044 |
| Тип мебели | кутова полиця |