

145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Щітка туалетна AWD Interior, біла, AWD02021907
Ця щітка для унітазу з білим пластиковим контейнером – це практичне та естетично приємне рішення для підтримки чистоти у ванній кімнаті. Легкий та гладкий контейнер легко чиститься, що забезпечує простоту використання. Чистяча головка щітки виготовлена з щільної білої пластикової щетини, яка ефективно видаляє бруд та відкладення з поверхонь. Діаметр головки щітки становить приблизно 75 мм, що забезпечує ефективне використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр головки щітки | 7,5 см |
| ЕАН | 5905668552593 |
| Маса брутто | 0,15 кг |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 14,30 см х 51,00 см х 14,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 14,30 см х 51,00 см х 14,30 см |
| Символ | AWD02021907 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Йоржик |
| Тип йоржика | Підлоговий |