80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358639 |
| Маса брутто | 0,1 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 20 см x 7 см x 3,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 20 см x 7 см x 3,5 см |
| Символ | AWD02191510 |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |