


348 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2000 Mokato об'ємом 360 мл – це функціональний та довговічний елемент колекції для ванної кімнати Mokato. Виготовлений з високоякісного ABS-пластику з додаванням натурального бамбукового дерева, він має колір Pantone Mocha Mousse, модний колір 2025 року, який асоціюється з натуральними землистими тонами, такими як кава та шоколад. Pantone описує його як «виразний, ніжний коричневий колір, наповнений чуттєвим та заспокійливим теплом». Він ідеально доповнює японські, еко та сучасні ванні кімнати. Він входить до комплекту, до якого також входять кухоль, мильниця та щітка для унітазу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553521 |
| Маса брутто | 0,13 кг |
| Маса нетто | 0,13 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Вместимость | 360 мл |
| Розміри продукту | 7,50 см x 17,00 см x 9,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,50 см x 17,00 см x 9,00 см |
| Символ | AWD02192000 |
| Состояние | Новое |