

247 ₴
Тримач для зубної щітки Mokato AWD INTERIOR 2001 – це міцне та естетично привабливе доповнення до колекції товарів для ванної кімнати Mokato. Виготовлений з високоякісного ABS-пластику з додаванням натурального бамбукового дерева, він має колір Pantone Mocha Mousse, модний колір 2025 року, який асоціюється з натуральними землистими тонами, такими як кава та шоколад. Pantone описує його як «виразний, ніжний коричневий, наповнений чуттєвим та заспокійливим теплом». Його міцна конструкція робить його стійким до вологи та пошкоджень. Він ідеально доповнює японські, еко та сучасні ванні кімнати. Він входить до комплекту, який також включає дозатор для мила, мильницю та щітку для унітазу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553538 |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Вместимость | 380 мл |
| Розміри продукту | 7,50 см x 12,20 см x 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,50 см x 12,20 см x 7,50 см |
| Символ | AWD02192001 |
| Состояние | Новое |