


254 ₴
Мильниця AWD INTERIOR 2002 Mokato – це елегантний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з міцного ABS-пластику та натурального бамбукового дерева. Виготовлена в модному кольорі Pantone 2025 року – Mocha Mousse, натхненному тонами землі, кави та шоколаду. Pantone описує його як «виразний, ніжний коричневий колір, наповнений чуттєвим та заспокійливим теплом». Мильниця з сушаркою є вологостійкою та легкою у догляді. Вона ідеально доповнює японські, еко та сучасні ванні кімнати. Вона входить до комплекту, який також включає дозатор для мила, тримач для зубної щітки та щітку для унітазу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553545 |
| Маса брутто | 0,10 кг |
| Маса нетто | 0,10 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 11,50 см x 2,80 см x 11,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,50 см x 2,80 см x 11,50 см |
| Символ | AWD02192002 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настільна |