


616 ₴
Щітка для унітазу AWD INTERIOR 2003 Mokato – це практичний та елегантний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з міцного ABS-пластику та натурального бамбука. Колір Pantone 2025 року – Mocha Mousse, натхненний відтінками кави та шоколаду. Pantone описує її як «виразний, ніжний коричневий колір, наповнений чуттєвим та заспокійливим теплом». Щітка вологостійка, стабільна та проста у догляді. Вона ідеально доповнює японський, еко- та сучасний інтер'єри. Вона входить до комплекту, до якого також входять тримач для зубної щітки, дозатор для мила та мильниця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553552 |
| Маса брутто | 0,43 кг |
| Маса нетто | 0,43 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 10,00 см x 36,50 см x 10,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,00 см x 36,50 см x 10,00 см |
| Символ | AWD02192003 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |