211 ₴
Шклянка серії FRAPPE AWD02191619
Код: AWD02191619
Розмір: 9,3*9*9 см
Матеріал: ABC
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359711 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 9 см х 9,3 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,5 см х 10,5 см х 9 см |
| Символ | AWD02191619 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип | Склянка |